Just another WordPress.com site


Вирішив стати репером? Грунтовно причепурити, зроби відповідну зачіску, обов’язково вивчи кілька модних слівець і вперед на баскетбольний майданчик у реперських тусу.
Отже, щоб влитися в нову компанію, потрібно постати перед ними у відповідному прикиді, адже, як відомо, «зустрічають по одягу». У своєму гардеробі потрібно підібрати кілька акуратних костюмів, пропрасувати обов’язково той, у якому вирішено піти. Також необхідно почистити парадно-вихідні туфлі, хто ж це в поношених кросівках на зустріч відправляється? І взагалі, недобре якось знайомиться з новими людьми, наприклад, в широких потертих штанях, у футболці, в балахоні, у бейсболці і в кросівках. Взагалі не зрозуміло, хто так робить.
Оскільки всі репери часто носять різні прикраси у вигляді печаток, кілець, сережок і ланцюгів з різними громіздкими кулонами, обов’язково теж одягни щось із ювелірки. На перший раз можна обмежитися тоненькою цепочечкой з акуратною подвесочкой, маленькими сережками та кількома кільцями. Все це покаже, що ти в темі!
Звичайно ж, потрібно подбати про зачіску. Обов’язково сходіть в перукарню, поясніть там ситуацію, що йдеш на знайомство з новою реп-компанією. Фахівці знають, що ця категорія молоді віддає перевагу дреди або дуже короткі стрижки, майже під нуль. Зазвичай репери ще й виголюють кілька смуг на скронях чи потилиці, можливо навіть ініціали або логотип улюбленого виконавця. Оскільки свого кумира у тебе ще може і ні, то зроби собі який-небудь малюнок на голові у вигляді волночкі чи зірочки. У реперської тусовці обов’язково належним чином оцінять такі старання.
Перед тим, як приєднатися до реперської руху, добре було б ознайомитися з творчістю найбільш крутих реперів. Речитативи у виконанні Public Enemy, Run DMC і, звичайно ж, 2Pac — це практично класика. Російський тлумачний реп роблять Децл, «Три крапки», «Bad B. Альянс ». Хоч багато хто з реп-тусовки кажуть, що Децл — лох, все ж вони слухали його пісні. При зустрічі обов’язково нагадай всім про це.
У кожній компанії є свій сленг і репери не виняток. Багато побутових терміни вони замінили англомовними аналогами. Приміром, «Сіті» або «таун» так називається будь-яке місто, ще можна і «Кам’яні джунглі». Обов’язковою у реперів є вживання слова «Yo!» (Йоу). Це звичайне вигук, який вставляється де завгодно і коли завгодно, так що якщо твоя мова буде прикрашена «Йоу» і ще парочкою іноземних лайок, ти одразу завоюєш популярність в тусовці, а також, без сумніву, серед однолітків.
Не забудь відрепетирувати вдома перед дзеркалом реперські руху і жестикуляцію. Комбінації пальців позначають іст кіс, вест кост, пмс, і, звичайно ж, фак можна показати рідним, щоб вони оцінили рівень твоєї майстерності. Хода на напівзігнутих ногах і злегка підстрибуючи додасть певного шарму образу в цілому. При цьому просто необхідно розмахувати руками і кивати головою.
Виконавши все вищеперелічене, ти сміливо можеш назвати себе репером і вирушати на реп-сейшн. Зазвичай вони проходять на баскетбольних майданчиках, адже стріт бол — це традиційна гра реперів. Твій «злегка відшліфований» зовнішній вигляд не дасть показати всі свої спортивні таланти в повному обсязі, але це ти зможеш надолужити в майбутньому.
На жаль, є в цього руху один недолік, багато хто з реперів курять «травку». Ніхто не може примусити тебе насильно вживати навіть такий легкий наркотик, а тому можеш запропонувати їм запровадити нову традицію, наприклад, розкурювання сигари.

Реклама

Добавить комментарий

Заполните поля или щелкните по значку, чтобы оставить свой комментарий:

Логотип WordPress.com

Для комментария используется ваша учётная запись WordPress.com. Выход /  Изменить )

Google+ photo

Для комментария используется ваша учётная запись Google+. Выход /  Изменить )

Фотография Twitter

Для комментария используется ваша учётная запись Twitter. Выход /  Изменить )

Фотография Facebook

Для комментария используется ваша учётная запись Facebook. Выход /  Изменить )

w

Connecting to %s

Облако меток

%d такие блоггеры, как: